“Transylvania 100 – 8th edition – May 27th 2023. Three ultra mountain races! Gradient percentages of up to 50% on extremely technical trails, slippery snowfields, howling wolves, and brown bears.”
Ο αγώνας Transylvania 100 είναι ένας ultra trail που διασχίζει μία από τις πιο όμορφες περιοχές της Ανατολικής Ευρώπης. Οι δρομείς έχουν εκκίνηση και τερματισμό κάτω από το Κάστρο του Δράκουλα στο χωριό Μπραν.
Στα 100χλμ συμμετείχε ο Χρήστος Γουβαΐλης όπου τερμάτισε στην 7η θέση (3ος ηλικιακής) με χρόνο 18:19:16 και ο Ηλίας Αντωνίου που τερμάτισε με χρόνο 24:44:03
Στα 50χλμ συμμετείχε ο Θανάσης Γίγας με χρόνο 08:48:06 και ο Αλέξανδρος Καρβελάς με χρόνο 11:34:56.
Στα 30χλμ συμμετείχε ο Κώστας Καλλιανιώτης και τερμάτισε με χρόνο 07:31:40
Η παρέα ολοκληρώθηκε με τον Νίκο Παρθένη από τον ΣΔΥΜ Θήβας όπου έτρεξε στα 50χλμ, τον Κώστα Νικολόπουλο με συμμετοχή στα 30χλμ και τους Γιώργο Σκαρλή και Μιχαήλ Φωτιάς στα 20χλμ.
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365276610_6810134845683697_5007643250795446350_n-768x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365389336_6810122462351602_4164321125030358527_n.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365164050_6810133762350472_2056701264806017618_n-768x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365257084_6810133442350504_4756130310099675898_n-768x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365168391_6810133089017206_1145918725380235474_n-1024x768.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365261422_6810132922350556_7923536615571963361_n-768x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365219634_6810131995683982_8169773778614305071_n-768x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365129688_6810131832350665_1558109557052668749_n-768x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365155961_6810130205684161_5026452521197169058_n-1024x576.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365202170_6810130095684172_505205675903601996_n-1024x576.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/364730185_6810130015684180_5745203173544308992_n-768x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365179626_6810129892350859_8228523976335509616_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365772503_6810118592351989_4452106182034466848_n.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365170999_6810129769017538_1238875403809185775_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/363363463_6810118329018682_7951983689394272464_n.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/364799499_6810129072350941_4775378968258989562_n-1024x768.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365271989_6810128692350979_8293993232314489467_n-461x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365265143_6810128532350995_8493831280689220490_n-576x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365149541_6810128205684361_4485017007921239048_n-1024x461.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365213916_6810134422350406_7235757535725195161_n-1024x447.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365249896_6810123792351469_5351815295359814707_n-1024x768.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365154304_6810123982351450_366027779670611107_n-768x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365190652_6810122749018240_2115262628779574496_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365165339_6810088039021711_2699993461237004011_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365495394_6810078125689369_8189942313702190462_n.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365149576_6810086785688503_4545440837629524974_n-679x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365067704_6810086345688547_7607636304837133652_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365187148_6810086419021873_5000770028403229938_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365221954_6810086165688565_7495699848166267169_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365228842_6810086109021904_5181878919769753327_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365148171_6810086035688578_8460580908765100821_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365977843_6810076065689575_1417693317361481246_n.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/364793036_6810085959021919_6442562694597981717_n-1-768x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/363363267_6810075965689585_2733026800566774253_n.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365296497_6810084729022042_123912774415876491_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365230913_6810084549022060_2896765158902173909_n-1-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365230913_6810084549022060_2896765158902173909_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365205651_6810084455688736_4837230108169537657_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365196711_6810084355688746_3577868265661534537_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365097417_6810084279022087_6147482727207736346_n-1024x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365242296_6810084185688763_5429939684501630347_n-681x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365231407_6810084072355441_8291045620104989468_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365191895_6810084019022113_5736272814211919091_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365395492_6810083945688787_403019824070156569_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365154230_6810083842355464_2224394574470911843_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365267202_6810083702355478_719083634157708057_n-678x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365143556_6810083589022156_1870719008609768362_n-1024x679.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365205659_6810083505688831_56431285420325910_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365223055_6810083182355530_2815313535319437747_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365221921_6810082865688895_5293364408034323588_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365217707_6810082612355587_4763594933335603013_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365203542_6810082529022262_2106806866502777860_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365218489_6810082429022272_2400465016708280617_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365189612_6810082342355614_8451483459467642562_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/364636369_6810082249022290_3788771925772120427_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/364802790_6810082189022296_8755375303813317732_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365222947_6810082109022304_3227524946457753163_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365151130_6810082049022310_56461167267130954_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365102124_6810081949022320_6002641641597602535_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365188446_6810081892355659_7904330158395053199_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365175692_6810081765689005_2675134377847393353_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365192984_6810081662355682_2838827461738932004_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365227167_6810081589022356_4924756177320258936_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365176886_6810081532355695_8018004169129962644_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365207290_6810081452355703_2678402971185818056_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365234266_6810081382355710_8922147406870448125_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365148961_6810081152355733_5523275642526172820_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365163390_6810080822355766_2401067381012504546_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/364795143_6810080519022463_79124846160278335_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365254749_6810080289022486_5873930780337737154_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365170999_6810080199022495_8013111603855618402_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365279404_6810080105689171_919963277503581046_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365111897_6810079999022515_3596977697112189100_n-1024x683.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/365250135_6810079765689205_4376072442080987432_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/350777763_832788218206983_2085565790529424859_n-683x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/347423858_275711391691531_8063532099004782275_n.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/350676633_799033628409868_7706915493691314920_n-461x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/350669070_977867370066005_6741174580110190540_n-1024x561.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/350691944_911664849927338_1463201847168069184_n-461x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/347255222_919977825956468_7561454223480530337_n.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/350662736_1388513451996607_1971734759275208315_n-1024x768.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/350680707_1637625383368211_3707809837672804919_n-1024x757.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/350769037_272176635338936_2713389945176051169_n-1024x762.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/350786207_6104871642961109_4075469807795630160_n-896x1024.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/350693182_3531312273819200_3756173500427312409_n-1024x763.jpg)
![](https://dromeisevias.gr/wp-content/uploads/2024/03/347554883_800890931741500_2973256392589503142_n.jpg)
No responses yet